Stosuj to lekarstwo na pajączki i zapomnij o brzydkich nogach. Skuteczny domowy sposób.

Nie ma osoby, która nie miałaby popękanych żyłek na nogach. Te małe, lecz bardzo nieestetycznie wyglądające zmiany skórne, są spowodowane wieloma przyczynami.

Mogą być wynikiem siedzącego trybu życia, zmian hormonalnych, czy też nadwagi. Nikt nie jest zadowolony z ich posiadania, lecz istnieją sposoby, aby zmiany te były mniej widoczne, lub całkowicie znikły.

Oczywiście mówimy tutaj o małych fioletowych przebarwieniach skórnych, które w pewnych przypadkach potrafią również boleć. Poniżej znajdą Państwo dwa sposoby, które skutecznie wpłyną na walkę z pajączkami.

OCET JABŁKOWY

Wacik zwilż lekko octem jabłkowym. Następni, delikatnie przetrzyj nim miejsca, gdzie znajdują się pajączki. Zabieg ten, powtarzaj przez cały miesiąc, 3 razy dziennie. Tej metody jednak nie zaleca się na twarz, gdyż możliwe, że wywoła ona podrażnienia skóry.

POMIDORY ZIELONE

Pomidory, wystarczy pokroić w plastry i układać w miejscach pajączków. Bardzo ważne jest, aby wykorzystywane pomidory były niedojrzałe, a zarazem zielone.

Właśnie w nich, znajdujemy solaninę, czyli chemiczny związek organiczny, który podczas zjedzenia staje się niebezpieczny dla naszego zdrowia, powodujący dość silne zatrucia pokarmowe, lecz idealnie sprawdzający się w leczeniu zmian naskórnych.

Pomidory położone na skórze, pozostaw na niej na 2- 3 minuty. Następnie posmaruj kremem nawilżającym. Stosuj taką kurację przez 10 dni, a zauważysz, że pajączki stają się ledwo widoczne.

Jeżeli nie chcesz użyć pomidorów, możesz zastąpić je surowym ziemniakiem. Efekty będą takie same.

error: Treść zabezpieczona !!