Czyszczenie toalety bez chemii: Teściowa zdradziła sposób. Prosto i skutecznie. Szybko usuwa kamień i osady.

Kamień i zbierający się brud w trudno dostępnych miejscach w toalecie to problem, który może powodować zatykanie się rur.

Poniższa metoda to prosty sposób na usunięcie kamienia i różnego rodzaju osadów, a także na perfekcyjnie czystą toaletę. Na początku należy pozbyć się wody znajdującej się w toalecie.

W tym celu można wziąć butelkę bez zakrętki i za jej pomocą usunąć zbędną wodę. Wystarczy zanurzyć szyjkę i kilkukrotnie ścisnąć butelkę, co sprawi, że woda z toalety zostanie zassana i znajdzie się w butelce.

Następnie trzeba jedynie gwałtownym ruchem wyciągnąć butelkę i zebraną wodę wylać do zlewu. Czynność należy powtórzyć kilka razy, aż toaleta zostanie opróżniona.

Do pustej toalety wsyp sodę oczyszczoną. Następnie przy użyciu pędzelka rozprowadź sodę po całej powierzchni muszli. Odczekaj pół godziny.

Gdy minie wymagane 30 minut, wlej do toalety ocet, a następnie spłucz wszystko obficie wodą (najlepiej kilkukrotnie).

Dobrym sposobem na wyzbycie się bakterii i nieprzyjemnych zapachów jest skorzystanie z pasty do zębów. Wystarczy wziąć prawie pustą tubkę, nałożyć resztki jej zawartości pod wewnętrzną krawędź toalety, a także umieścić trochę w dozowniku odświeżacza do toalety.

Dzięki temu toaleta dłużej utrzymuje czystość i przyjemnie pachnie.

error: Treść zabezpieczona !!