Możesz schudnąć nawet do 14 kg. Niesamowite rezultaty można osiągnąć, spożywając 5 łyżek stołowych płatków owsianych dziennie.

Często jemy zbyt szybko i dopiero po wstaniu z łóżka uświadamiamy sobie, że się przejedliśmy. Jest to poważny problem, który może rozwiązać dieta 5 łyżek.

Aby szybko schudnąć, należy ograniczyć ilość spożywanych pokarmów. Jeśli ograniczysz ilość spożywanego jedzenia, będziesz czuć się pełniejsza i mniej głodna.

Jak schudnąć

Jedna porcja powinna zawierać 150-200 g lub pięć łyżek stołowych. Nie ma ograniczeń co do wyboru diety. Lepiej jednak unikać słodzonych napojów, chleba i czekolady. Nie jest dobrym pomysłem dodawanie cukru do kawy lub herbaty. Pomiędzy posiłkami należy odpoczywać co najmniej trzy godziny. Unikać picia innych napojów lub wody. Może to powodować rozciąganie ścian żołądka.

Oczekiwane rezultaty stosowania diety

Wskaźniki te są niesamowite. W ciągu zaledwie jednego tygodnia “dieta 5 łyżek” pozwoli Ci schudnąć około 3 kg. To właśnie wtedy następuje “restrukturyzacja” organizmu, czyli “przebudowa”. Jeśli jesz dużo, po każdym posiłku czujesz się głodny.

W drugim tygodniu kontroluje się pracę przewodu pokarmowego. To są prawdziwe rezultaty. Poczujesz się lżejszy, silniejszy i będziesz miał promienną skórę. Po trzecim tygodniu tempo przemiany materii wraca do normy. Nie będziesz mieć ochoty na słodycze i możesz schudnąć nawet 4 kg.

Tydzień czwarty to tydzień końcowy. Nie ma potrzeby spożywania dużej ilości jedzenia. Możesz też schudnąć 3 kg dzięki jedzeniu frakcji. W ciągu miesiąca schudłaś już 14 kilogramów. Co możesz teraz robić? Można jeść niewielkie ilości, nie więcej niż siedem dziennie, i należy pić dużo wody.

Zapoznaj się z przykładowym dziennym jadłospisem

  • 7:00 – 5 łyżek stołowych płatków owsianych (ryżowych, gryczanych), płatków zbożowych, musli, soczewicy. Po 30 minutach można wypić herbatę z cukrem lub bez, kawę z mlekiem lub czekoladą.
  • 10:00 – wszystkie owoce, sałatka owocowa i jogurt z owocami
  • 13:00 – 5 łyżek stołowych ziaren gryki (puree ziemniaczane, ryż, gulasz warzywny, strączki grochu itp. Posiłek białkowy – 200 g ryby, 200 g wołowiny. Możliwe jest łączenie produktów: 3 łyżki stołowe kaszy gryczanej z 2 kawałkami kurczaka.
  • 12:15-18:00 – 200 g kefiru, ogórek, pomidor lub 5 łyżek świeżej sałaty. Można też zjeść orzechy i suszone owoce, a także zrobić małe kanapki z twardym serem.
  • 19:00 – 5 łyżek kaszy gryczanej, 200 g ryby, 1 szklanka kefiru lub 5 łyżek warzyw gotowanych na parze.

Dieta jest prosta i szybka w realizacji. Nie będziesz czuł potrzeby jedzenia więcej.

error: Treść zabezpieczona !!