Szybko i skutecznie – Len z kefirem – Przepis na niezwykły napój oczyszczający dla Twojego organizmu.

Przepis na napój, który skutecznie oczyści Twój organizm. Len z kefirem – to szybki i skuteczny sposób na pozbycie się toksyn.

Po ukończeniu dwudziestego piątego roku życia nasz organizm gromadzi o wiele mocniej niepotrzebne toksyny. Z biegiem czasu przybiera na sile i czujemy się zmęczeni, osłabieni oraz brakuje nam chęci do życia. Poprzez nadmierne odkładanie się tłuszczy jak i wszystkich zanieczyszczeń, które docierają do na z powietrza i przez złą dietę szybciej się starzejemy, a nasz przewód pokarmowy nie pracuje tak jak powinien.

Jeśli nie chcesz, aby ten proces się pogłębiał, pomyśl o regularnym oczyszczaniu. Wystarczy, że systematycznie będzie spożywać niezwykły napój, który raz-dwa pozbędzie się problemu. Składniki są proste i łatwo dostępne- to kefir i nasiona lnu.

Oczyszczanie za pomocą napoju

Najczęściej sięgamy w naszej codziennej diecie po mleko, czy maślankę. Ale to właśnie kefir zawiera dużą ilość drożdże, które są odpowiedzialne za tworzenie się flory w jelitach. Nasiona lnu zaś mają w sobie kwasy omega-3, które pomogą Ci rozpuścić kamienie kałowe.

Najlepiej zadziałają całe nasiona lub te grubo zmielone. Działają o wiele szybciej i w zatrważającym tempie trafiają do żołądka. Do tego czujemy się syci i nie sięgamy po zakazane i niezdrowe przekąski, a jelita powoli i skutecznie się oczyszczają.

Działający cuda napój

Trzeba tez pamiętać, że łączenie lnu z kefirem wspiera także proces odchudzania. Zmniejsza ilość cholesterolu, normalizuje metabolizm. Ważne jest odpowiednie stosowanie tego cudownego trunku i stosowanie się do zaleceń, które za chwile zostaną podane.

Jeśli zauważyłeś u siebie takie symptomy jak otyłość, problemy z układem moczowym, cierpisz na zapalenie okrężnicy, masz problemy z żołądkiem, a w szczególności narzekasz na wrzody, czy masz stany zapalne w układzie oddechowym to napój idealny dla Ciebie.

Jak rozpocząć detoks

Je to kuracja, która trwa 21 dni. Jeśli nigdy wcześniej nie oczyszczałeś organizmu, powtórz kurację po 2 tygodniach. Poza tym, aby utrzymać uzyskany efekt – warto jest robić przypominajki. W pierwszym tygodniu oczyszczania należy wypić na śniadanie 100 ml kefiru z dodatkiem 3 łyżeczek siemienia.

W drugim tygodniu zwiększamy dawkę siemienia lnianego do 6 łyżeczek, zaś w trzecim tygodniu 9 łyżeczek i 150 ml kefiru. Dobrze jest również wypijać szklankę gorącej wody przed wyjściem do pracy. Pomaga to w szybszym trawieniu. Jednak pamiętaj, że to nie jest całe śniadanie.

Badania wykazały ze trunek na oczyszczenie działa lepiej na nasz organizm, gdy pijemy go rano, a nie wieczorem. Należy dodatkowo spożyć zdrowy i zbilansowany posiłek. Jeśli nie zdążysz rano przygotować napoju, możesz rzuć siemię. Przyniesie to podobne efekty.

error: Treść zabezpieczona !!