Koktajl oczyszczający

Nadprogramowe kilogramy i fałdki tłuszczu często powodują, że wiele czasu poświęcamy na myślenie jak możemy się ich pozbyć.

Walka z naszymi niedoskonałościami jest trudna i pracochłonna, dlatego przedstawiam wam szybki i nieskomplikowany przepis na pyszny napój, który pomoże nam uwolnić się od zbędnego tłuszczu na brzuchu!

Głównym elementem napoju są grejpfruty.

Owoce te są niskokaloryczne, mają pozytywny wpływ na na serce i ciśnienie krwi; obniżają poziom cholesterolu w organizmie, ponadto przyspieszają metabolizm. Jest to ogromna ilość witamin i jednocześnie owoce mają mnóstwo substancji, poprawiających funkcjonowanie organizmu.

Kolejne składniki to cynamon i imbir. Oba elementy również przyspieszają metabolizm, dodatkowo mają działanie antyoksydacyjne i lecznicze.

Aby przygotować nasz napój potrzebujemy najpierw wycisnąć sok z dwóch grejpfrutów, następnie wlewamy do niego pół szklanki ciepłej wody, wsypujemy pół łyżeczki cynamonu oraz dodajemy łyżeczkę soku z imbiru. Sok należy pić wieczorną porą przed dwa tygodnie, po tym czasie 3 dni przerwy i możemy ponownie powtórzyć kurację.

Systematyczne picie koktajlu przyspieszy przemianę materii, w efekcie szybciej pozbędziemy się ponadprogramowych fałdek i kilogramów.

error: Treść zabezpieczona !!