Twoja sąsiadka pozazdrości Ci figury. Pij ten koktajl oczyszczający codziennie na śniadanie.

Z biegiem lat nasz organizm gromadzi wiele niepotrzebnych rzeczy, toksyn i różnego rodzaju złogów. Przez to nasze ciało szybciej się starzeje. Cierpi przede wszystkim przewód pokarmowy, układ sercowo-naczyniowy i nasza skóra.

Aby temu zapobiec, istnieje wiele sposobów oczyszczania organizmu. Dziś proponuje jeden z najłagodniejszych: wprowadzenie do diety napoju, który działa jak szczoteczka do żołądka i “wymiata” niepotrzebne złogi… Składa się z dwóch prostych składników – siemię lniane i kefir .

Napój oczyszczający

Kefir ze wszystkich produktów mlecznych jest w stanie stworzyć najbardziej przyjazną florę w jelicie grubym i cienkim. Dlatego jest on idealnym składnikiem tego właśnie napoju oczyszczającego.

Nasiona lnu zawierają kwasy tłuszczowe omega-3, które rozpuszczają kamienie kałowe i leczą błony śluzowe. Jednak tylko całe lub grubo zmielone nasiona działają jak szczotka do żołądka. Dają uczucie sytości na długi czas i jednocześnie oczyszczają ściany jelit.

Spożywanie tego napoju pobudza organizm do utraty wagi, reguluje poziom cholesterolu we krwi i normalizuje metabolizm lipidów. Dla skutecznego oczyszczenia przewodu pokarmowego, odnowy organizmu i utraty wagi niezwykle ważne jest, aby pić napój według specjalnego schematu, który znajdziesz na końcu artykułu.

Ta metoda będzie odpowiednia dla tych, którzy zauważą następujące problemy zdrowotne:

  • procesy zapalne w układzie oddechowym
  • procesy zapalne przewodu pokarmowego (zapalenie żołądka, wrzody)
  • zapalenie okrężnicy
  • choroby układu moczowo-płciowego
  • nadwaga

Oczyszczanie organizmu na bazie kefiru i lnu zaplanowane jest na 21 dni. Jeśli od dawna nie wykonałaś ogólnego czyszczenia organizmu, zaleca się powtórzenie go po 2 tygodniach. Aby utrzymać efekt, musisz powtarzać go co sześć miesięcy.

  • Pierwszy tydzień: na śniadanie wypij 100 ml kefiru z 3 łyżeczkami siemienia lnianego (lepiej przed użyciem zmiel je w moździerzu).
  • Drugi tydzień: 100 ml kefiru z 6 łyżeczkami siemienia lnianego na śniadanie.
  • Trzeci tydzień: 150 ml kefiru z 9 łyżeczkami siemienia lnianego na śniadanie.

Do dzieła!

error: Treść zabezpieczona !!