Pij wodę zaraz po przebudzeniu. Kilka istotnych faktów, które każdy powinien znać.

Picie wody od razu po przebudzeniu jest bardzo ważnym faktem w naszym życiu. Dzięki tej czynności jesteśmy zdrowsi i możemy pozbyć się chorób.

Nie bez powodu Japończycy to jeden z najzdrowszych narodów świata. Niemalże każdy z nich od razu po przebudzeniu sięga po szklankę wody.

W czym pomaga picie wody natychmiast po obudzeniu i jak się do tego zabrać?

Picie wody od razu po przebudzeniu ma także swoje zasady. Należy pić 4×160 ml wody od razu po przebudzeniu, przed umyciem zębów. Po wypiciu danej ilości wody nie powinniśmy nic jeść, ani pić przez kolejne 40-45 minut.

Po tym czasie jemy normalne śniadanie. Pamiętaj, aby między posiłkami robić około dwugodzinne przerwy! Codziennie staraj się także zwiększać spożywanie wody.

Zacznij od czterech szklanek na dzień i codziennie zwiększaj tą ilość o jedną szklankę. Dzięki tym czynnością twój organizm będzie oczyszczony i łatwiej poradzi sobie z różnymi chorobami oraz dolegliwościami, a Ty sam będziesz czuć się zdrowszy i gotowy na wszystko!

Lista dolegliwości i zalecana ilość dni, przez które powinniśmy pić w wyżej wymieniony sposób wodę:

  • choroby gastryczne i zaparcia: 10 dni
  • cukrzyce i nadciśnienia: 30 dni
  • gruźlica: 90 dni

Jeżeli jesteś osobą cierpiącą na artretyzm powinieneś stosować tą metodą przez 3 dni w pierwszym tygodniu, a następnie kontynuować ją już codziennie.

Stosowanie tej metody nie ma żadnych skutków ubocznych, ponieważ woda sama w sobie jest bardzo zdrowa. Po kilku dniach picie wody w ten sposób wejdzie Ci w nawyk, a Ty będziesz mógł cieszyć się witalnością, dobrymi wynikami i piękną skórą.

Dzięki temu możesz również trochę zrzucić z wagi!

error: Treść zabezpieczona !!