Starość nieradość – wraz z wiekiem na naszej twarzy pojawiają się różne uciążliwe zaczerwienienia, plamy i zmarszczki. Zaczyna nam przez to brakować pewności siebie.

Plamy najczęściej dotykają takich miejsc jak twarz, ramiona, dłonie i nogi.

Pojawiają się pod wpływem negatywnego działania promieni słonecznych na naszą skórę. Choć rynek oferuje wiele produktów i preparatów, które obiecują różne zadowalające efekty, to jednak czasami ceny potrafią odstraszyć. I często nie uzyskujemy efektów, jakich oczekiwaliśmy.

Dlatego przychodzimy do was ze skutecznym, naturalnym przepisem na środek, który pomoże się pozbyć przebarwień i plam na skórze. Składa się zaledwie z dwóch składników dostępnych pod ręką w każdym domu, a został wymyślony przez znanego dermatologa.

Często świeży sok z cebuli jest stosowany jako naturalny środek do leczenia problemów skórnych, a także dzięki przeciwutleniaczom nie uszkadza skóry i zapobiega jej niszczeniu. Ocet jabłkowy za to posiada w swoim składzie hydroksykwasy, które znacznie poprawiają wygląd skóry i usuwają martwe komórki skóry.

Przygotowanie:

  1. Jedną cebulę średniej wielkości posiekać należy na kawałki.
  2. Cebulę wymieszać blenderem z 3 łyżkami octu jabłkowego.
  3. Miksować do uzyskania jednolitej masy i konsystencji.

Sposób aplikowania:

Ściereczkę zanurzamy w powstałej mieszance i rozcieramy ją w miejscach na skórze, gdzie dokuczają nam plamy. Dla uzyskania zadowolających efektów należy powtarzać czynność codziennie przez co najmniej miesiąc. Po pierwszym tygodniu stosowania naturalnej kuracji zauważymy pierwsze efekty.

Mieszankę najlepiej przechowywać w chłodnym miejscu, na przykład lodówce w szczelnie zamkniętym pojemniku.

error: Treść zabezpieczona !!