Codziennie 4 ćwiczenia, tylko 15 minut – i już płaski brzuch oraz szczupła talia mogą być Twoje.

Wiele kobiet pragnie posiadać smukłą sylwetkę, z płaskim brzuchem i talią osy. Aby osiągnąć ten cel, nie musimy od razu zapisywać się na siłownię.

Wystarczą codzienne, piętnastominutowe ćwiczenia w domu, wykonywane z konsekwencją i regularnością. Połączenie tego z zdrową dietą pozwoli szybko cieszyć się z efektów i zachwycać własnym ciałem.

Kluczowym aspektem jest regularność.

Przez 30 dni codziennie należy poświęcić 15 minut na specyficzny zestaw ćwiczeń. Zaczynamy od unoszenia nóg, które muszą być napięte, podobnie jak mięśnie brzucha i talii, przy przylegających do podłogi ramionach, głowie i plecach. Nogi unosimy do góry, utrzymujemy pozycję przez 2-3 sekundy, a następnie przechylamy je na boki – najpierw na lewo, potem na prawo, wykonując 3 serie.

Równie ważne jest rozciąganie.

Siadamy z wyprostowanymi nogami na macie, zaczynając od obracania ramion i próbując dotknąć przeciwną stopę, po 30 razy na każdą stronę. Pamiętajmy o prostowaniu pleców po zakończeniu ćwiczenia.

Kolejne ćwiczenie wymaga użycia hantla. Siedząc na podłodze z ugiętymi kolanami i wyprostowanymi plecami, trzymamy hantel przed sobą, przechylamy się do tyłu i wykonujemy obrót tułowia, na przemian w lewo i w prawo, po 30 razy.

Następnie skupiamy się na boczkach. Siedząc na boku, unieśmy biodra, licząc do 8-10, równocześnie wyrzucając wolne ramię do góry, wykonując 15 powtórzeń na każdą stronę.

Nie zapominajmy o ćwiczeniu na brzuchu, unosząc ręce i nogi oraz delikatnie głowę, wykonując dwie serie po 10 razy, z wytrzymaniem 20 sekund.

Dzięki takiemu planowi, poświęcając zaledwie 15 minut dziennie, można zauważyć piękne efekty już po miesiącu.

error: Treść zabezpieczona !!