Płaski brzuch jest w zasięgu ręki dzięki tym sześciu prostym ćwiczeniom.

Czy wierzysz, czy nie, to właśnie poranny trening może być kluczem do pozbycia się tłuszczu z brzucha.

Rozpocznij 8-minutowe ćwiczenia w domu i zbliż się do marzenia o płaskim brzuchu. Nie zwlekaj ani dnia dłużej, zacznij teraz – do lata pozostało jeszcze sporo czasu!

Zacznij ten trening, a nie tylko poprawisz swój wygląd, ale także poczujesz się lepiej. Dostosowując dietę i włączając ten trening do codziennego trybu życia, osiągniesz regularną utratę wagi.

Codziennie pij przynajmniej 2 litry płynów. Unikaj słodyczy, tłustych posiłków, słodkich napojów i alkoholu. Załóż wygodne ubranie do ćwiczeń i zacznij od krótkiej rozgrzewki, po której możesz przejść do właściwych ćwiczeń.

  • Ćwiczenie: Głęboki przysiad z szeroko rozstawionymi nogami, następnie przejdź z przysiadu przez jedno kolano do drugiego i wróć do głębokiego przysiadu z podskokiem. Powtarzaj przez 30 sekund.
  • Ćwiczenie: „Jumping jacks” – stań prosto, nogi zgięte, ręce skrzyżowane. Ze skokiem rozstaw nogi, wyciągnij ramiona w górę, powracając do pionowej pozycji. Następnie wróć do pozycji startowej. Powtarzaj przez 30 sekund.
  • Ćwiczenie: „Wspinaczka” – zacznij w pozycji deski, ramiona wyprostowane, dłonie i palce na ziemi. Alternatywnie przyciągaj kolana do podbródka lub krzyżowo do łokci. Powtarzaj przez 30 sekund.
  • Ćwiczenie: Pozycja deski, na początku z wyprostowanymi ramionami, ciało w linii prostej. Naprzemiennie kładź rękę na przedramionach, a następnie wróć do wyprostowanych ramion. Powtarzaj przez 30 sekund.
  • Ćwiczenie: Bieganie w miejscu z wysokimi kolanami. Napięte ciało, biegaj w miejscu, podnosząc kolana jak najwyżej. Powtarzaj przez 30 sekund.
  • Ćwiczenie: Przysiad z wyskokiem. Wykonaj przysiad, przesuwając ciężar na pięty, opuszczając pośladki, a następnie podskocz. Powtarzaj przez 30 sekund.

Na zakończenie serii treningowej wykonaj pięć powtórzeń „pajacyków” (ćwiczenie 2) przez 30 sekund, a następnie przejdź do ćwiczenia „wspinaczka” (ćwiczenie 3). Po ukończeniu treningu koniecznie wykonaj rozciąganie, jest to niezbędne po ćwiczeniach!

Życzę powodzenia!

error: Treść zabezpieczona !!