Jak usunąć tłusty osad z mebli w 5 minut: już nie potrzebujesz drogich produktów ze sklepu

Wydajemy ogromne pieniądze na środki czyszczące, aby mieć porządek w kuchni. Czy to w ogóle jest potrzebne?

Wiesz, że możesz zaoszczędzić wiele pieniędzy, a brud zniknie dzięki naszym domowym sposobom? Czy to koniec z kupowaniem okropnie drogich środków chemicznych?

Jak usunąć tłusty osad z mebli w pięć minut?

Dla każdego czyszczenie szafek kuchennych, które są ubrudzone tłuszczem, jest strasznie męczące. Dzięki naszemu sposobowi wyczyścisz tłusty, zakurzony blat z łatwością w krótszym czasie!

Wystarczy Ci tylko soda oczyszczona, płyn do mycia naczyń lub mydło w płynie, olej, ocet i sok z cytryn.

Jak to zrobić? Wystarczy, że wymieszasz ze sobą 200-300 gramów sody oczyszczonej, trzy łyżki płynu do mycia naczyń lub mydła w płynie, dwie łyżki oleju, 60 mililitrów octu i sok z dwóch cytryn.

Stworzony roztwór rozmieść na blacie i pozostaw na 5 minut. Po czasie usuń roztwór myjką do czyszczenia.

Brud w rogach Tobie niestraszny – przeczyść go za pomocą starej szczoteczki do zębów. Gotowe! Teraz możesz być dumny z czystej szafki kuchennej!

Jak skutecznie usunąć brud z płytek kuchennych na ścianie?

Płytki w kuchni często są obłożone zaschniętą parą kuchenną, tłuszczem oraz fragmentami jedzenia. Aby usunąć te nieczystości, wystarczy rozcieńczyć cztery łyżki boraksu, 100 mililitrów octu i 100 mililitrów ciekłego amoniaku w czterech litrach ciepłej wody. Wystarczy przetrzeć kafelki i po brudzie ani śladu!

Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z lodówki?

Chcesz wyczyścić lodówkę i pozbyć się odrzucającego zapachu? Najlepszym produktem na taki problem jest soda oczyszczona – wymieszaj cztery łyżki sody z 1 litrem wody.

Preparatem spryskaj wnętrze lodówki i pozostaw na kilka minut. Po czasie zetrzyj i ciesz się czystą bezzapachową chłodziarką!

Krótko utrzymująca się czystość na oknach? Nie z naszym sposobem!

By okna długo pozostawały bez zanieczyszczeń, wystarczy, że podczas ich mycia przetrzesz je puszystą, czystą szmatką z kilkoma kroplami gliceryny. To środek na dłużej czystsze okno!

error: Treść zabezpieczona !!