Gęste włosy w ciągu miesiąca. Sposób na szybki wzrost. Tani i domowy sposób.

Masz problem z przetłuszczającymi się włosami? Marzysz o gęstych i zdrowo wyglądających włosach?

Wypróbuj domowej roboty maskę z proszku gorczycowego, a szybko zobaczysz efekty. Właściwości proszku gorczycowego sprawiają, że idealnie nadaje się on do pielęgnacji włosów.

Pobudza włosy do szybkiego wzrostu, dzięki czemu fryzura jest bardziej gęsta. Proszek pomaga również utrzymać prawidłową prace gruczołów łojowych, w rezultacie skóra głowy się nie przetłuszcza.

Do stworzenia domowej maski z proszku gorczycowego potrzebujesz:

  • proszek gorczycowy – 2 łyżki – KUPISZ —> TUTAJ
  • żółtko – 1 sztuka
  • cukier – 2 łyżeczki
  • oliwa – 2 łyżki
  • ciepła woda – 2 łyżki

Teraz wystarczy dokładnie wymieszać wszystkie składniki i domowa maska na włosy gotowa. Jeśli nie możesz znaleźć w sklepie proszku gorczycowego kup ziarna gorczycy i zetrzyj ja na proszek.

Możesz do tego użyć moździerza lub wsypać ziarna do woreczka, a następnie przy użyciu tłuczka przerobić ja na proszek. Gorczyca jest głównym składnikiem musztardy, dlatego często ta kuracja jest nazywana maską musztardową.

Jak stosować maskę musztardową?

Maskę należy aplikować na włosy oraz skórę głowy. Dzięki temu będzie działać kompleksowo na strukturę oraz cebulki włosów. Przy nakładaniu specyfiku omijaj końcówki włosów.

Maska ma silne działanie, a końce włosów są najbardziej delikatne i podatne na zniszczenie. Po umieszczeniu kuracji na włosy nałóż foliowy czepek na głowę, dodatkowo możesz owinąć włosy w turban z ręcznika.

Utrzymuj maskę na głowie przez minimum kwadrans, jednak nie dłużej niż godzinę. Zwłaszcza za pierwszym razem trzymaj maskę krócej.

Kuracje powtarzaj raz w tygodniu, a w przypadku bardzo przetłuszczających się włosów maskę gorczycową stosuj dwa razy na tydzień.

error: Treść zabezpieczona !!