Próbowałam wiele razy schudnąć, ale bezskutecznie. Dzięki temu w końcu schudłam 5 kg w miesiąc. Rewolucja w świecie odchudzania

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem historią naszej czytelniczki – Pani Heleny

Opowiedziała nam ona o swoich doświadczeniach z odchudzaniem i ujawniła co jej naprawdę pomogło schudnąć. Pani Helena na początek dostosowała do siebie odpowiednią dietę.

Włączyła do swojego menu zdrowe zupy, świeże sałatki i niskokaloryczną pożywną dietę, ponieważ bardzo ważne jest, aby dieta była dobrze dostosowana i nie być głodnym. A nawet i taka właśnie dieta, czyli niskokaloryczna może być pożywna, czyli dobrze zbilansowana.

Nasza czytelniczka podzieliła się z nami jednak jeszcze jedną informacją. A mianowicie stosowała ona również herbatę odchudzającą z pietruszki. Powiedziała nam, że piję ją od 3,5 tygodnia i, że jest zachwycona jej efektami!

Czego potrzebujesz do wykonania odchudzającej herbaty z pietruszki?

  • 1 litr wrzącej wody
  • 5 łyżeczek drobno posiekanej natki pietruszki

Jak ją przygotować?

Litrem wrzącej wody zalewamy posiekaną natkę pietruszki i odstawiamy do zaparzenia na 10 minut. Następnie odcedzamy. Pij tę herbatkę 3-4 razy dziennie. Efekty zobaczysz już po 3-4 tygodniach!

Jak herbatka z pietruszki wpływa na zdrowie?

Herbata z pietruszki oprócz wspaniałych właściwości odchudzających bardzo korzystnie wpływa także na zdrowie, a mianowicie: silnie wspiera odporność, ochrania komórki przed rakiem, obniża gorączkę, silnie działa przeciwzapalnie i antyseptycznie, wzmacnia kości, zapobiega anemii.

Powoduje wysoką produkcję czerwonych krwinek, przeciwdziała osteoporozie, odprowadza nadmiar wody, oczyszcza drogi moczowe i nerki, wspiera i poprawia trawienie, usuwa wzdęcia, działa profilaktycznie na kamienie nerkowe.

Wspiera funkcje wątroby, obniża wysokie ciśnienie krwi, wspiera, zwiększa apetyt, obniża wysoki poziom cholesterolu, uwalnia organizm od skutków stresu, wspiera i wspomaga utrzymanie zdrowego układu nerwowego, wspomaga gojenie ran i chorób skóry, chroni wątrobę przed chorobami.

A my ze swojej strony życzymy Państwu udanego odchudzania i dobrego zdrowia!

error: Treść zabezpieczona !!