3 łyżki dziennie – kilka kilogramów mniej w miesiąc. Wygraj w walce z nadwagą

Imbir, chociaż jest przyprawą, ma również wiele właściwości leczniczych.

Pomaga on zwalczać objawy przeziębienia, działa przeciw-mdłością, ale również pomaga w przemianie materii, zaś w połączeniu z cytryną staje się wspaniałą mieszanką  przeciwwirusową, która pomoże także w zrzuceniu zbędnych kilogramów!

SKŁADNIKI POTRZEBNE DO PRZYGOTOWANIA MIESZANKI:

  • 150- 200 G MIODU
  • 1 CYTRYNA
  • 300- 350 G IMBIRU

PRZYGOTOWANIE:

Korzeń imbiru oczyść, a następnie posiekaj.Usuń pestki z cytryny, następnie również ją posiekaj. Oba składniki, przemiel maszynką do mięsa, bądź posiekaj blenderem. Dodaj miód i wymieszaj. Gotową mieszankę umieść w szklanym słoju i przechowuj w lodówce. Codziennie jedz jedną łyżeczkę. Możesz również dodawać do herbaty.

WAŻNE! Imbir, jak inne leki trzeba przyjmować z ostrożnością. Gdy dojdzie do jakichkolwiek nasilających się objawów chorobowych ze strony przewodu żołądkowo- jelitowego, należy  zaprzestać jego stosowania! Mieszanka miodu, imbiru i cytryny, może okazać się zbawienna w przypadku innych dolegliwości.

Cytrusy wspomagają działanie układu odpornościowego, które jest szczególnie ważne w czasie jesieni i zimy. Natomiast miód wykazuje właściwości odżywcze oraz tonizujące, a także pomaga normalizować pracę wszystkich organów w naszym ciele.

Przygotowana mieszanka jest ogromną witaminową bombą, której regularne stosowanie, będzie sprzyjało naszemu organizmowi. Oczyści ona nasze ciało z niepotrzebnych toksyn oraz złego cholesterolu. Pomoże nam znormalizować wagę i wspomoże przemianę materii, pobudzając nasz metabolizm.

error: Treść zabezpieczona !!