Prosty i skuteczny sposób na detoks: oczyszcza wątrobę, wspomaga trawienie, powoduje utratę tkanki tłuszczowej

Praca biurowa, brak ruchu, złe żywienie, a także zmiany związane ze starzeniem się – to wszystko powoduje, że nasz organizm funkcjonuje gorzej, niż powinien.

Dzielimy się z Tobą prostym i skutecznym sposobem na detoks, który oprócz wątroby oczyszcza cały organizm, wspomaga kości, a ponadto pobudza metabolizm do działania.

Oczyszczenie organizmu, zdrowa wątroba i pomoc w traceniu zbędnych kilogramów

Polecany przez nas napój składa się zaledwie z trzech składników – suszonych śliwek, rodzynek i wody. To tyle! Uwielbiamy nieskomplikowane przepisy.

Śliwki

Czy wiedziałeś, że suszone śliwki zawierają o wiele więcej żelaza, niż świeże? Są źródłem witamin zapewniających organizmowi odpowiednie odżywienie, a ich spożywanie wywoła naturalny detoks wątroby i jelit.

Dzięki zawartej w nich ogromnej ilości błonnika, organizm szybko usuwa nadmiar gromadzonych płynów, a co za tym idzie, zwiększa przyswajalność witamin.

Rodzynki

Rodzynki zawierają inulinę, która korzystnie wpływa na nasz układ pokarmowy. Dzięki inulinie oczyszczają się jelita, a wątroba i nerki lepiej pracują.

Największym atutem rodzynek jest to, że utrzymują nasze serce w odpowiedniej kondycji, oczyszczają organizm, wpływają dobroczynnie na zdrowie naczyń krwionośnych i zapobiegają odkładaniu się tkanki tłuszczowej, przyspieszając przemianę materii. Pomogą również przy artretyzmie i reumatyzmie.

Przepis na domowy napój detoksykacyjny

Składniki:

  • 3 szklanki wrzątku,
  • 150 g suszonych śliwek i 150 g rodzynek

Przygotowanie:

Zagotuj wodę w garnku, po czym wrzuć do niej rodzynki ze śliwkami (bez pestek!). Gotuj wywar przez 15 minut, a następnie wystudź i schowaj do lodówki.

Pij codziennie rano po łyżce, na czczo. Po kilku dniach pojawią się pierwsze zmiany w trawieniu, a po dłuższym czasie nawet spadek wagi!

Polecamy picie wywaru ze śliwek i rodzynek codziennie rano przez co najmniej 31 dni. Spożywanie wywaru jest polecane każdemu niezależnie od wieku.

Wypróbuj ten sposób na detoks przez przynajmniej kilka tygodni i przekonaj się sam!

error: Treść zabezpieczona !!