Bezpieczny, domowy sposoby na szybki wzrost włosów. Naturalny eliksir, który pobudza cebulki włosów.

Jeżeli szukasz skutecznych, domowych, a przede wszystkim bezpiecznych sposobów na porost włosów – świetnie trafiłeś! Dziś zaprezentujemy aż cztery wyjątkowe i proste metody na szybką poprawę stanu Twojej fryzury!

Piękne włosy dostaje się tylko w genach – fałsz!

Według opinii naszych babć, w życiu codziennym panuje niepochlebna opinia o tym, że naprawdę piękne, mocne i błyszczące włosy można dostać jedynie w genach poprzez dziedziczenie po przodkach. Nic bardziej mylnego!

Na zdrowie skóry głowy wpływa wiele różnych czynników, nie tylko genetyczne: również środowisko czy sposób odżywiania się ma istotne znaczenie. Z tego powodu, aby cieszyć się przepięknym wyglądem oraz lśniącymi, długimi włosami niczym z reklamy w telewizji wystarczy zastosować kilka użytecznych trików, które przedstawiamy poniżej.

4 sposoby na przyspieszenie wzrostu włosów

  • Aloes

Weź liście aloesu, przekrój je na pół i wyciśnij z nich sok, który następnie wetrzyj w skórę głowy u nasady włosów. Po dwóch godzinach umyj głowę – włosy będą bardziej nawilżone i miękkie, zaczną też rosnąć szybciej.

  • Ocet jabłkowy

Możesz go stosować jak odżywkę do włosów, nakładając go na kosmyki po umyciu głowy, przy czym nie osuszaj go, tylko pozwól octowi spłynąć. Dopiero wtedy wysusz włosy. Dzięki temu staną się mocniejsze i bardziej lśniące.

  • Koniak

Do szklanki koniaku dodaj jajka, trochę oliwy z oliwek, a następnie dokładnie wymieszaj. Tak przygotowaną mieszaninę rozprowadź po włosach, zaczynając od samych cebulek włosów. Po godzinie umyj głowę – nie martw się, koniak nie zaszkodzi Twoim lokom, doda im jedynie wspaniałego blasku.

  • Cytryna

Sok z połówki cytryny wymieszaj najpierw z jedną łyżeczką oleju łopianowego i jednym żółtkiem jajka, po czym pogrzej ją w garnku na małym ogniu – wystarczy jedynie, by była ciepła, nie musisz doprowadzać jej do wrzenia. Mieszankę nałóż na włosy i zmyj ją po godzinie.

Pamiętaj – grunt to konsekwencja w działaniu!

Na koniec warto zaznaczyć, że jak to z różnorodnymi kuracjami bywa, pożądanych efektów nie zobaczy się już po pierwszym zastosowaniu. Należy konsekwentnie stosować zalecane przez nas naturalne odżywki co najmniej dwa razy w tygodniu. Trwałe rezultaty zostaną zachowane po około siedmiu tygodniach po rozpoczęciu terapii.

error: Treść zabezpieczona !!