4-tygodniowe wyzwanie

Masz już dosyć walki z tłuszczem w okolicy  brzucha i chcesz się go w końcu pozbyć, szczególnie z jego dolnych partii?

Podejmij się 4-tygodniowego wyzwania, które pozwoli Ci pozbyć się niechcianych fałdek! Zaraz dowiecie się jakie 4 ćwiczenia pozwolą Wam dokonać metamorfozy w zaledwie 4 tygodnie i pozbyć się tłuszczu z brzucha!

6 najważniejszych zasad:

  • każde z zaprezentowanych ćwiczeń wykonuj przez minutę nie robiąc sobie żadnej przerwy, odpocznij przez 60 sekund dopiero po wykonanym zestawie i zacznij kolejną serię, wykonaj ich łącznie 3;
  • poniższe ćwiczenia wykonuj minimum 5 dni w tygodniu;
  • przez okres 4 tygodni odstaw słodycze i cukier;
  • spaceruj codziennie przez co najmniej 30 minut;
  • dodaj do swojej diety większa ilość warzyw i owoców;
  • nie poddawaj się, dasz radę!

Mała rozgrzewka i zaczynamy!

Ćwiczenie 1

Połóż się na plecach na macie, unieś do góry proste nogi podnosząc jednocześnie wysoko biodra. Spróbuj utrzymać pozycję przez ok 2 sekundy. Nie spiesz się, w tym ćwiczeniu ważna jest dokładność.

Ćwiczenie 2

Utrzymaj pozycję z uniesioną lewą ręka i prawą nogą również przez 2 sekundy, potem zmień strony. Możliwe, że na początku będziesz mieć problem z utrzymaniem równowagi, pamiętaj jednak, że z każdym dniem będzie lepiej

Ćwiczenie 3

To ćwiczenie wykonuj jak najszybciej, zmieniając nogi cały czas napinaj mięśnie brzucha.

Ćwiczenie 4

W tym ćwiczeniu stronę zmieniamy po 30 sekundach. Pamiętaj także o spinaniu mięśni brzucha za każdym razem gdy łokieć ma dotknąć przeciwległego kolana. Podnosząc się, spróbuj przytrzymać tę pozycje przez 2 sekundy.

Są to bardzo proste ćwiczenia, a wykonując je przez 4 tygodnie z pewnością zobaczysz różnice. Nie poddawaj się jednak i kontynuuj treningi nawet po tym czasie.

error: Treść zabezpieczona !!