Jeden z najskuteczniejszych koktajli odchudzających. Każdy, kto go pił, może potwierdzić jego skuteczność.

Ujawniono skład napoju o szokująco szybkim działaniu spalania tkanki tłuszczowej. Ci, którzy go spróbowali pozbyli się zbędnych kilogramów bez wysiłku!

Eliminacja nadmiaru masy ciała oparta jest w szczególności na dobraniu skutecznej diety oraz piciu odpowiedniej ilości płynów. Dowiedz się zatem więcej o napoju, który pomaga zwalczyć tłuszczyk i doprowadzi Cię do upragnionej sylwetki. Jak w ciągu siedmiu dni pozbyć się nadmiernych kilogramów? Wystarczy przestać pić kalorie! Sok oparty na naturalnych składnikach pomoże wyrzeźbić Twoją talię oraz raz na zawsze pozbyć się niechcianych „boczków”.

Składniki:

  • woda
  • świeża mięta
  • korzeń imbiru
  • 1 ogórek
  • 1 cytryna

Sposób przygotowania:

Składniki umyj pod bieżącą wodą, obierz imbir i pokrój go w kostkę.

Obierz i pokrój także ogórka na drobne kawałki i połącz z imbirem. Całość wrzuć do blendera. Pozbądź się skórki z cytryny i pokrój ją na kostkę.

W towarzystwie świeżej mięty niech dołączy do pozostałych składników czekających w blenderze. Całość zalej wodą i mieszaj do powstania gładkiej masy.

Użyj sito do oddzielenia składników od wody. I już jest! Gotowy napój bogów wspomagający odchudzanie.

Cytryny

To istna bomba witaminy C! Cytryna wspomaga układ trawienny, co bezpośrednio przyczynia się do poprawy jakości życia oraz dba o smukłą sylwetkę. Ponad to, za jej sprawa z organizmu uwalniane są toksyny, co znacznie przyspiesza proces spalania tłuszczu.

Mięta

Roślina ta nie tylko doskonale orzeźwia, ale także potrafi ograniczyć uczucie głodu. Ponad to, przyśpiesza trawienie, wzmacnia metabolizm, dlatego jest tak bardzo lubiana przez osoby w trakcie odchudzania.

Imbir

Twoje jelito cienkie będzie wdzięczne za ten cud natury! Wspomaga on bowiem trawienie i dba o układ metaboliczny. Mało? Imbir skutecznie pomaga w walce z odchudzaniem, gdyż pomaga spalić zbędny tłuszczyk w jamie brzusznej.

Ogórek

Ponieważ ogórek składa się w dużej części z wody, to spożywanie go niesie za sobą same korzyści. Organizm przyswaja wodę bez dodatkowych kalorii oraz powoduje uczucie sytości.

error: Treść zabezpieczona !!