Jak pozbyć się opuchlizny twarzy i nóg wciągu 14 dni. Worki pod oczami znikną raz na zawsze

Dbasz o siebie. Masz mocne, lśniące i dobrze odżywione włosy, piękną cerę i nienaganną sylwetkę. Lecz Twoją zmorą są obrzęki i worki pod oczami.

Skąd się biorą? Powodów może być wiele: niedostateczna ilość snu, spożywanie nadmiernej ilości płynów przed snem, reakcje alergiczne na żywność i napoje, alkohol, czy ciepło – wszystkie te czynniki mają istotny wpływ na pojawianie się obrzęków i opuchnięć.

Jak poradzić sobie z tym problemem?

Za pomocą prostego i naturalnego środka, który stworzysz  z produktów, znajdujących się w Twojej lodówce!

Składniki mikstury:

  • 1 pęczek pietruszki
  • 1 duża marchewka
  • 1 pomarańcza
  • ćwiartka cytryny
  • 1 łyżka nasion lnu
  • 100-150 ml czystej wody

Sposób przygotowania:

Wyciśnij sok z pomarańczy oraz z cytryny. Obierz marchewkę i drobno ją posiekaj. Posiekaj również natkę pietruszki. W jednym naczyniu umieść wszystkie składniki: wyciśnięty z pomarańczy i cytryny sok, posiekaną marchewkę i natkę pietruszki oraz nasiona lnu.

Dolej czystej wody. Blenduj, do uzyskania gładkiej masy. Następnie odcedź powstałą miksturę i przelej ją do szklanki. Wypij napój natychmiast po jego przygotowaniu. Zaleca się spożywanie go 1 raz dziennie.

Uwaga! Odradzamy dodawanie do napoju cukru oraz innych słodzików, gdyż w znacznym stopniu zmniejszają one skuteczność produktu.

Rezultaty kuracji będą widoczne gołym okiem już po tygodniu od rozpoczęcia jej stosowania.

Wspomniana mikstura pozwala nie tylko na pozbycie się niechcianej opuchlizny, ale i na skuteczną walkę z nadwagą. Daje ogromny zastrzyk energii, doskonale syci i korzystnie wpływa na stan naszego zdrowia.

Pamiętaj, że długo utrzymująca się opuchlizna może być bardziej złożonym problemem, wymagającym konsultacji ze specjalistą!

error: Treść zabezpieczona !!